Market Raf Sistemleri Konfeksiyon Sistemleri Depolama Raf Sistemleri
Kullanım Şartları
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Rafsan'a aittir. Rafsan internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Rafsan'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Rafsan internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Rafsan internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.rafsan.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Rafsan internet sitesini ziyaret eden ve İztop sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.